рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Волонтери InformNapalm показали новітні російські комплекси РЕБ на Донбасі

  • Розсилка
  Волонтери InformNapalm показали новітні російські комплекси РЕБ на Донбасі

  Російські військові намагалися заховати свою техніку під маскувальними сітками

  Російська Федерація продовжує активне залучення своїх військових комплексів, сил та засобів для продовження війни проти України і окупації частини української території.

  InformNapalm виклав фотодокази присутності на Донбасі сучасних російських комплексів радіоелектронної боротьби.

  Волонтерська спільнота нагадує, що наприкінці листопада – початку грудня спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі зафіксували та відобразили у своїх звітах російські станції РЕБ Р-330Ж «Житель», модифікацію Р-934 та РБ-636 «Свет-КУ». Відповідні текстові повідомлення були опубліковані в публічній частині звіту СММ ОБСЄ за 28 листопада та 7 грудня.


  1576086323-496

  Проте на момент публікації звітів фото- та відеодоказів у вільному доступі ще не було.  Аналітики міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm порівняли отримані фото із вказаними зразками російської техніки і підтверджують, що з високим ступенем імовірності саме станції РЕБ Р-330Ж «Житель», Р-934 та РБ-636 «Свет-КУ» вчергове були помічені на Донбасі.

  Російські військові намагалися їх заховати під маскувальними сітками, але характерні елементи станцій на фото впізнавані, зауважили у волонтерській спільноті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ