Саакашвілі проводить зустріч із фракцією «Слуги народу»

Саакашвілі проводить зустріч із фракцією «Слуги народу»

Михайло Саакашвілі централізовано ще не зустрічався з фракцією «Слуга народу», але мав зустрічі з окремими депутатами, які виявили в цьому зацікавленість

Експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі, який претендує на посаду віцепрем'єра з питань реформ, прибув на зустріч з членами фракції партії «Слуга народу».

Саакашвілі приїхав до офісу партії «Слуга народу» в КВЦ «Парковий» у Києві, де має відбутися його зустріч з народними депутатами.

Раніше заступник голови фракції Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу «Україна 24» заявила, що у порядку денному позачергового засідання ВР немає питання щодо призначення Саакашвілі на посаду віцепрем'єр-міністра. Водночас, його запросили на засідання фракції. «Ми хочемо почути його план, поставити питання, а, власне, тільки після цього зможемо визначитися, чи є більшість голосів у фракції – і після цього стане зрозуміло, чи буде виноситися це питання взагалі в зал», – зазначила Кравчук.

Вона додала, що Саакашвілі централізовано ще не зустрічався з фракцією «Слуга народу», але мав зустрічі з окремими депутатами, які виявили в цьому зацікавленість.

Напередодні Михайло Саакашвілі розповів про свої плани на посаді віцепрем'єра України.

Зазначимо, що Верховна Рада може визначитися щодо призначення Саакашвілі віцепрем'єром 28-29 квітня.

Як повідомляв «Главком», у п'ятницю, 24 квітня, Саакашвілі влаштує собі презентацію в Раді. Але голосів на його призначення досі немає.

Раніше Саакашвілі заявив, що для нього велика честь отримати від президента Володимира Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України з питань реформ. 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: