СБУ закликала українців бути пильними через загострення ситуації на Донбасі

  Служба безпеки України закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними
  Служба безпеки України закликала громадян в усіх регіонах країни бути пильними та повідомляти про підозрілі предмети та осіб у зв'язку із загостренням ситуації у зоні АТО, передає прес-служба СБУ. «У зв’язку із загостренням ситуації у районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України закликає громадян
  • 17 Жовтня, 2016, 16:12
  • Розсилка
  СБУ попереджає про загострення ситуації в зоні АТО
  СБУ попереджає про загострення ситуації в зоні АТО

  Служба безпеки України закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними

  Служба безпеки України закликала громадян в усіх регіонах країни бути пильними та повідомляти про підозрілі предмети та осіб у зв'язку із загостренням ситуації у зоні АТО, передає прес-служба СБУ.

  «У зв’язку із загостренням ситуації у районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України закликає громадян у всіх регіонах країни бути пильними та інформувати правоохоронців про виявлені підозрілі предмети та осіб», — йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, ввечері 16 жовтня російські ЗМІ повідомили, що у ліфті житлового будинку у Донецьку загинув один з бойовиків «ДНР» Арсен «Моторола» Павлов: саморобний вибуховий пристрів спрацював, коли той повертався домому. «Моторола» отримавтравми, несумісні з життям. 

  В СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика «Мотороли».

  В СБУ також заявили, що смерть бойовика вигідна російському керівництву через те, що він багато знав стосовно діяльності РФ на сході України.

  За смерть терориста «Мотороли»  ватажок так званої «ДНР» Олександр Захарченко  планує ввести жорсткі міри покарання.

  Екс-голова Службизовнішньо їрозвідки України Микола Маломуж назвав дві можливі версії вбивства бойовика «Мотороли».

  Волонтер Роман Донік повідомив, що «Моторолу» знищили абхазькі терористи після відмашки Кремля через довгий язик його дружини.

  Читайте також матеріал Главкому: Звідки взявся «Моторола». 10 фактів з біографії терориста

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ