Стала відома дата наступного засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську

  Засідання відбудеться у вересні
  Наступне засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську заплановане на 20 вересня. Про це «Радіо Свобода» повідомила речниця другого президента України, представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарина Оліфер. Крім того, контактна група задля контролю за дотриманням сталого режиму припинення
  • 6 Вересня, 21:44
  • Розсилка
  <p>Переговори у Мінську, архівне фото</p>

  Переговори у Мінську, архівне фото

  Засідання відбудеться у вересні

  Наступне засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі у Мінську заплановане на 20 вересня.

  Про це «Радіо Свобода» повідомила речниця другого президента України, представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарина Оліфер.

  Крім того, контактна група задля контролю за дотриманням сталого режиму припинення вогню на Донбасі домовилася про проведення 13 вересня скайп-зустрічі підгрупи з безпеки.

  Оліфер також повідомила, що Україна хоче створити підгрупу щодо кордону.

  Засідання контактної групи в Мінську сьогодні тривало кілька годин.

  Раніше у середу відбулись переговори робочих підгруп ТКГ, які проходили у закритому для преси режимі. 

  Як повідомляв «Главком»,  у середу, 6 вересня, у Мінську Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі мала обговорити деталі великого обміну заручниками

  Радник голови СБУ Юрій Тандіт підтвердив раніше оприлюднену інформацію, що 309 осіб, яких розшукує окупаційна влада «ЛНР» та «ДНР», можуть обміняти на 87 розшукуваних українською стороною. Коли саме може відбутися обмін, поки що невідомо.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ