Турчинов сяде, - колишній представник України в «Мінську»

  Турчинов намагається втекти від відповідальності, вважає Безсмертний
  Колишній переговорник від України у Мінському процесі Роман Безсмертний впевнений, що в запропонованих законах щодо Донбасу про реінтеграцію не йдеться, а йдеться про намагання влади уникнути відповідальності за три роки помилкових рішень та бездіяльності, які призвели до тисяч смертей в АТО. Про це він заявив в ефірі телеканалу «1+1».
  • 6 Жовтня, 18:07
  • Розсилка
  Секретар РНБО Олександр Турчинов
  Секретар РНБО Олександр Турчинов

  Турчинов намагається втекти від відповідальності, вважає Безсмертний

  Колишній переговорник від України у Мінському процесі Роман Безсмертний впевнений, що в запропонованих законах щодо Донбасу про реінтеграцію не йдеться, а йдеться про намагання влади уникнути відповідальності за три роки помилкових рішень та бездіяльності, які призвели до тисяч смертей в АТО.

  Про це він заявив в ефірі телеканалу «1+1».

  Безсмертний переконаний, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов винен у тому, що більше трьох років іде війна на Донбасі.  «Він винуватий у тому, що більше трьох років іде війна. Тому що замість того, щоб вчасно прийняти правове рішення про введення воєнного стану, він проявив бездіяльність. І він буде притягнутий до кримінальної відповідальності за бездіяльність», - заявив колишній переговорник від України у Мінську.

  Він вважає, що народні депутати повинні подати альтернативний президентському законопроект про реінтеграцію Донбасу.

  Нагадаємо, 6 жовтня Рада ухвалила у першому читанні закон про реінтеграцію Донбасу.

  Проти президентського проекту щодо Донбасу проголосували 32 нардепи.

  Також Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей». Голова ВР Андрій Парубій підписав цей документ.

  Читайте також статтю: Як будуть повертати Донбас? Основні тези нового плану Порошенка

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ