Парубій підписав закон про мирне врегулювання ситуації на Донбасі

  Наступним кроком має бути підписання закону президентом
  Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей». Про це свідчить інформація про проходження документу на сайті парламенту. Тепер голова ВР повинен передати закон на підпис президенту. Як відомо,
  • 6 Жовтня, 15:02
  • Розсилка

  Наступним кроком має бути підписання закону президентом

  Голова Верховної Ради України Андрій Парубій підписав закон №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей». Про це свідчить інформація про проходження документу на сайті парламенту.

  Тепер голова ВР повинен передати закон на підпис президенту.

  Як відомо, сьогодні у Верховній Раді було продовжено розгляд законопроектів щодо Донбасу. Під час сесії сталася бійка. Так, позафракційний депутат Юрій Левченко намагався прорватися до трибуни парламенту.  Згодом Левченко  у сесійній залі запалив і кинув димову шашку.

  Нагадаємо, Рада схвалила у першому читанні закон про реінтеграцію Донбасу.

  Проти президентського проекту щодо Донбасу проголосували 32 нардепи.

  Також 6 жовтня Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької і Луганської областей».

  Раніше повідомлялося, що 15 депутатів Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенко» і «Народного фронту» заблокували парламентську президію і трибуну з метою недопущення блокування їх фракцією «Самопоміч» та іншими депутатами. Коли ж голова ВР Андрій Парубій і перший віце-спікер Ірина Геращенко зайшли до зали, їх пустили на місця у президії.

  Читайте також статтю: Як будуть повертати Донбас? Основні тези нового плану Порошенка

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ