рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У МЗС України закликали не політизувати тему Волинської трагедії

  • Розсилка
  <span>Пам'ятник жертвам Волинської трагедії</span> - У МЗС України закликали не політизувати тему Волинської трагедії
  Пам'ятник жертвам Волинської трагедії

  У дипломатичному відомстві переконані, що правда про події Волинської трагедії повинна бути встановлена на основі достовірних архівних матеріалів

  У Міністерство закордонних справ України в річницю Волинської трагедії засудило злочини проти мирного населення, наголосивши на неприпустимості маніпуляцій історією.

  Відповідний коментар відомства опублікований у четвер, 11 липня.

  «У ці дні ми згадуємо одну з найтрагічніших сторінок спільної українсько-польської історії. Переконані, що кожне життя є безцінним. Тому вшановуємо пам'ять усіх загиблих у результаті Волинської трагедії», - йдеться в заяві МЗС.

  МЗС України рішуче засуджує злочини проти мирного населення - українців, поляків, євреїв, чехів та інших постраждалих, але водночас підкреслює, що не може погодитися «з односторонньою і політизованою оцінкою трагічних подій 1943-1944 років з боку польських політиків і дипломатів».

  У дипломатичному відомстві переконані, що правда про події повинна бути встановлена на основі достовірних архівних матеріалів.

  «Неприпустимі спроби маніпуляцій трагічною історією, однобокі трактування і використання її в політичних цілях», - вказали у МЗС і додали, що сподіваються на швидке відновлення діалогу між істориками та експертами щодо спірного історичного питання.

  Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий на примирення з Польщею щодо історичних моментів.

  Раніше президент Польщі Анджей Дуда запросив президента України Володимира Зеленського відвідати Варшаву з візитом у день відзначення річниці початку Другої Світової війни (1 вересня – ред.).


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ