Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У німецькому місті Герліц пропонують місяць жити безкоштовно

  • Розсилка
  Саксонський Герліц розташований в східній Німеччині, на кордоні з Польщею - У німецькому місті Герліц пропонують місяць жити безкоштовно
  Саксонський Герліц розташований в східній Німеччині, на кордоні з Польщею

  Влада Герліца розраховує на приїзд людей, які працюють віддалено й не прагнуть до мегаполісів

  Місто Герліц у німецькій Саксонії пропонує роботу й безкоштовне житло на місяць людям з інших міст і країн.

  Так сюди сподіваються привабити нових активних жителів, пише 34travel.

  «Саксонський Герліц розташований в східній Німеччині, на кордоні з Польщею. Зараз у місті проживає близько 54 тисяч осіб. Більшість з них – люди похилого віку. Щоб вдихнути в місто більше життя, місцева влада розробила програму, за якою людям з інших міст і країн пропонують безкоштовну квартиру на місяць. Такою стратегією вже користувалися американські Детройт і Талса», - йдеться в повідомленні.

  У Герліці розраховують на приїзд людей, які працюють віддалено й не прагнуть до мегаполісів. Зараз у місті вільні сім тисяч квартир. Новим жителям запропонують три квартири й три місця роботи на вибір. Уже прийняли заявки від 150 осіб – з сім'ями й одинаків.

  Бомбардування Другої світової війни не зачепили Герліц, й історична частина міста залишилася цілою. На його вулицях знімали фільми «Готель «Гранд Будапешт», «Читець» і «Безславні виродки». Щорічно до Герліца приїжджає 140 тисяч туристів, а деякі навіть називають його «новим Берліном».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ