Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Україна проти Росії: Зеркаль підсумувала слухання в Гаазі

  • Розсилка
  <span>Палац миру в Гаазі, в якому розташовані Міжнародний суд ООН та Постійна палата третейського суду</span> - Україна проти Росії: Зеркаль підсумувала слухання в Гаазі
  Палац миру в Гаазі, в якому розташовані Міжнародний суд ООН та Постійна палата третейського суду

  За словами Зеркаль, українська команда працювала день і вночі, щоб гідно представити позицію України у юридичній боротьбі з РФ

  Сьогодні у Постійній палаті третейського суду в Гаазі завершилися слухання за позовом України щодо порушення Росією права прибережної держави закінчилися. Свою позицію представляла Україна.

  За підсумками цих двох тижнів судді мають вирішити, чи є юрисдикція по всіх заявлених Україною порушеннях.

  «Росія бачить себе переможцем, якого не судять, тому заперечує саму можливість того, що її дії можуть розглядатися судом чи трибуналом. Ми ж вважаємо, що Росія - міжнародний правопорушник, який має бути притягнутий до відповідальності. Через це визнання юрисдикції Судом ООН і трибуналом з морського права буде перемогою. Для нас і для всього світу», - написала у Facebook заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

  Вона також зазначила, що українська команда працювала день і вночі, щоб гідно представити позицію України у юридичній боротьбі з Росією.

  Нагадаємо, заступниця глави МЗС України Олена Зеркаль у вівторок, 11 червня, представила позицію України у першому усному раунді юрисдикційних слухань арбітражного трибуналу у справі України проти Росії щодо порушення Конвенції ООН з морського права в Чорному та Азовському морях і Керченській протоці.

  У своєму виступі Зеркаль навела перелік порушень Росії за Конвенцією ООН.

  13 червня виступали представники Росії, з ініціативи яких слухання проходитимуть у закритому режимі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ