рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українські чиновники задекларували біткоїнів на 2,5 млрд грн

  • Розсилка
  Українські чиновники задекларували біткоїнів на 2,5 млрд грн

  Імена держслужбовців-власників криптовалюти містить база е-декларацій Національного агентства із запобігання та протидії корупції

  Станом на сьогодні, загальна сума монет Bitcoin та більш дешевих Bitcoin Cash лише у держслужбовців України сягає майже 40 тис. одиниць (з них – понад 22 тис. монет Bitcoin). Якщо їх конвертувати в долари – вийде приблизно $100 млн, за актуальним курсом. В еквіваленті – це 2,5 млрд грн.

  Курсовий стрибок біткоїну, найпопулярнішого сьогодні різновиду криптовалюти, з близько $1000/од. на початку року до $4300/од. у серпні приніс десятки й навіть сотні мільйонів гривень кільком депутатам українського парламенту і місцевих рад; зробив віртуальними мільйонерами майстра лісу з Чорнобильської зони, співробітника МВС, менеджера «Укрзалізниці», інших чиновників. Імена держслужбовців-власників криптовалюти містить база е-декларацій Національного агентства із запобігання та протидії корупції.

  Журналістський проект bihus.info раніше підсумував активи всіх декларантів за 2015 рік – вийшло 26 млрд грн. Тобто, якщо активи, як і курс гривні, суттєво не змінилися з того часу, частка криптовалюти вже становить десяту частину задекларованих чиновниками статків.

  Більше читайте в матеріалі: Фабрика мільйонерів. Як Україна видобуває Bitcoin

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ