Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Уряд змінив правила оренди державного майна

  • Розсилка
  Уряд змінив правила оренди державного майна

  Тепер всі компанії, які беруть участь в конкурсі на право оренди мають вносити авансовий платіж в розмірі не менше шести місячних орендних плат

  Кабінет міністрів підтримав ініціативу Фонду державного майна щодо посилення боротьби з недобросовісними переможцями конкурсів з оренди держмайна.

  Про це повідомив виконуючий обов'язки голови ФДМУ Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

  «Тепер всі компанії, які беруть участь в конкурсі на право оренди мають вносити авансовий платіж в розмірі не менше шести місячних орендних плат. Цей платіж повертається всім, окрім переможця», - написав він.

  «Таким чином, компанії, які прийшли з наміром зірвати конкурс, тобто формально перемогти, а потім відмовитися від підписання договору втратять авансовий платіж», - повідомив Трубаров.

  Він зазначив, що раніше на конкурс приходили компанії, із завданням «вибити» реального орендаря, зірвати конкурс і змусити Фонд проводити конкурсні процедури заново.

  «Тепер такі «ігри» коштуватимуть дорого і в конкурсах перемагатимуть лише ті компанії, котрі мають реальний намір підписувати договори оренди», - додав Трубаров.

  Раніше Міністерство юстиції зареєструвало наказ Фонду державного майна, який надає право нерезидентам брати участь в оренді українських державних об'єктів.

  Нагадаємо, Верховна рада прийняла закон про приватизацію держмайна №7066 за основу.

  Читайте також: Олег Устенко: Приватизація - це не наповнення бюджету, а спосіб знизити корупцію

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ