В ГПУ заявили, що сину Януковичу підозру не оголошували

  Олександр Янукович наразі не проходить у злочинах проти Євромайдану як свідок чи підозрюваний
  Керівник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що син Януковича Олександр наразі не проходить у злочинах проти Євромайдану як свідок чи підозрюваний. Про це він повідомив у програмі «Лівий берег з Сонею Кошкіною» на 24 каналі. «Проводилась і триває детальна слідча робота щодо ролі Олександра Януковича
  • 30 Листопада, 2016, 23:10
  • Розсилка
  Олександр Янукович
  Олександр Янукович

  Олександр Янукович наразі не проходить у злочинах проти Євромайдану як свідок чи підозрюваний

  Керівник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що син Януковича Олександр наразі не проходить у злочинах проти Євромайдану як свідок чи підозрюваний.

  Про це він повідомив у програмі «Лівий берег з Сонею Кошкіною» на 24 каналі.

  «Проводилась і триває детальна слідча робота щодо ролі Олександра Януковича у тих подіях (18-20 лютого 2014 року, – 24) щодо його перебування, щодо його зустрічей, щодо його контактів», – зазначив Горбатюк.

  Заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ додав, що оскільки робота триває, про висновки говорити ще рано.

  «На сьогоднішній день повідомлення про підозру йому не здійснено»,– сказав він.

  Нагадаємо, Януковича викликали до слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 5-го та 9 грудня на 10:00 на допит та для інших процесуальних дій як підозрюваного у кримінальному провадженні про розстріл Майдану.

  28 листопада відбувся відеодопит Януковича.

  Янукович заявив, що просить вибачення у родичів загиблих на Майдані, а також додав, що якби він не виїхав з країни, то така війна, як на Донбасі, почалася б на всій території України. 

  Як повідомлялось, екс-президент повідомив, що йому нічого не відомо про те, які накази віддавалися представникам силових відомств уранці 20 лютого 2014 року, під час подій на Майдані, внаслідок яких загинули та були поранені учасники масових акцій протесту. Під час відеодопиту виявилось, що Янукович мало що пам'ятає.

  Як раніше повідомлялося, генеральний прокурор України Юрій Луценко офіційно усно оголосив підозру у державній зраді екс-президенту Януковичу.

  Янукович під час відеодопиту звинуватив у розстрілі Майдану «Правий сектор» і «Свободу». Він також розповів, чому не підписав угоду з ЄС про зону вільної торгівлі.

  Також Янукович запевняє, що в день розстрілу активістів Євромайдану, 20 листопада, мав інформацію, що стріляли начебто з будинків, контрольованих протестувальниками, але не може пригадати, хто йому надав такі дані.

  Читайте також статтю «Главкома» «Дубль два. Свідок Янукович майже нічого «не пам'ятає»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ