рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Івано-Франківську учитель матюкався і курив на уроці

  • Розсилка
  <span>Вчитель ВПУ №13 в Івано-Франківську курить під час уроку</span> - В Івано-Франківську учитель матюкався і курив на уроці
  Вчитель ВПУ №13 в Івано-Франківську курить під час уроку

  Вчитель є братом директора училища

  Учитель Івано-Франківського вищого професійного училища №13 закурив в класі під час уроку, незважаючи на хворого на астму студента, відео з'явилося в пабліку @frankivskyy в Instagram.

  Відзначається, що студент, хворий на астму, кілька разів просив учителя перестати палити або вийти на вулицю, але той на зауваження не звертав уваги.

  «13 училище на Пасічній. Учитель курить у класі на уроці. На зауваження учня, в якого астма, відповідає образами і погрозами», - йдеться в повідомленні.

  На відео чутно, як учитель на зауваження студента відповідає: «Мені можна курити», «Чуєш ти, гімнюх!», «Я тебе зараз в'*бу», «Будеш це потім прибирати».

  Користувачі бурхливо відреагували на інцидент і відзначали, що студентам слід звернутися до директора навчального закладу. Однак виявилося, що вчитель є його братом.

  «І це вчитель, показує приклад для молоді», «Так це ще нормально, там майстри п'яні на виробничому ледве сидять», «Нічого не змінилося за чотири роки», - написали в коментарях.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ