В Міноборони прокоментували смерть Мотороли: йому просто пощастило

  Лише смерть прикрила терориста від неминучого покарання у вигляді довічного позбавлення волі
  Знищення бойовика Мотороли позбавило його неминучого покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Про це повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу в Києві. «Моторола з квітня 2014 року брав активну участь у бойових діях, де запам’ятався нелюдською жорстокістю та мародерством. За його
  • 17 Жовтня, 2016, 14:14
  • Розсилка
  <p>Обвішаний &laquo;нагородами&raquo; &laquo;Моторола&raquo;</p>

  Обвішаний «нагородами» «Моторола»

  Лише смерть прикрила терориста від неминучого покарання у вигляді довічного позбавлення волі

  Знищення бойовика Мотороли позбавило його неминучого покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Про це повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу в Києві.

  «Моторола з квітня 2014 року брав активну участь у бойових діях, де запам’ятався нелюдською жорстокістю та мародерством. За його плечима - низка воєнних злочинів, зокрема, вбивство беззбройного українського полоненого, солдата-захисника донецького аеропорту Героя України Ігоря Брановицького. Таким чином, лише смерть прикрила Павлова (справжнє прізвище убитого терориста. – Ред.) від неминучого покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Йому просто пощастило», – сказав він.

  «Таким чином він приєднався до своїх поплічників – Бєднова, Мозгового, Іщенка, Бушуєва та інших окупантів, що також загинули не в бою, а в глибокому тилу», - додав Лисенко.  Він зауважив, що Моторола не обіймав вищих командних посад в ієрархії незаконних збройних формувань, оскільки підрозділами російсько-окупаційних військ давно командують російські офіцери.

  «Здебільшого він запам’ятався як «піар-бойовик», обвішаний «нагородами», чим викликав лють у звичайних бойовиків, яким ця війна не принесла нічого, крім злиднів та каліцтва», - зазначив Лисенко.

  Нагадаємо, ввечері 16 жовтня російські ЗМІ повідомили, що у ліфті житлового будинку у Донецьку загинув один з бойовиків «ДНР» Арсен Моторола Павлов: саморобний вибуховий пристрій спрацював, коли той повертався домому. Моторола дістав травми, несумісні з життям. 

  В СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика Мотороли.

  За смерть терориста Мотороли ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко планує ввести жорсткі міри покарання.

  Екс-голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж назвав дві можливі версії вбивства бойовика «Мотороли».

  Волонтер Роман Донік повідомив, що «Моторолу» знищили абхазькі терористи після відмашки Кремля через довгий язик його дружини.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ