Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні запрацював сервіс з електронної реєстрації земельної ділянки

  • Розсилка
  Реєстрація земельної ділянки - В Україні запрацював сервіс з електронної реєстрації земельної ділянки
  Реєстрація земельної ділянки

  Тепер кадастровий реєстратор не зможе відмовити в прийнятті документів та реєстрації ділянки за надуманими приводами

  Сервіс з електронної реєстрації земельної ділянки, який протягом року в форматі пілоту відпрацьовувався в Чернігівській області, розповсюджено на всю Україну. Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк на своїй сторінці в Facebook.

  «Новий функціонал дозволяє сертифікованим інженерам- землевпорядникам подавати заявку на реєстрацію ділянки онлайн та є частиною стратегії clerk-free, яка останні три роки запроваджується в сфері земельних відносин. Тобто тепер (звичайно за умови бездоганно оформлених відсканованих документів, завірених електронним цифровим підписом землевпорядника) кадастровий реєстратор не зможе відмовити в прийнятті документів та реєстрації ділянки за надуманими (корупційними) приводами, що було можливе при фізичній подачі документів», - написав він.

  Мартинюк зазначив, що онлайн-заявка на реєстрацію ділянки одразу відображається в системі, і у кадастрового реєстратора вмикається зворотній відлік терміну, який відведений законодавством на внесення відомостей до Державного земельного кадастру – 14 днів.

  Довідково: щорічно в кадастрі реєструється біля 1 млн ділянок або 3500-5000 на добу.

  Нагадаємо, Міністерство юстиції, Міністерство аграрної політики та продовольства, Державне агентство з питань електронного урядування та Фонд Східна Європа презентували нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі онлайн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ