В Ужгороді журналісту розбили автівку

  Крім роботи журналістом, чоловік є громадським активістом, який контролює роботу міської влади та її підрозділів
  Про це інформує власкор «Нового каналу» Віталій Глагола, додавши кілька світлин із місця інциденту, повідомляє Mukachevo.net. «Коли тобі намагаються дуже тонко на щось натякнути», – написав журналіст. Як розповів він, авто було припарковане на одній з вулиць обласного центру. Скло розбили у проміжку між вчорашнім
  • 17 Липня, 13:18
  • Розсилка
  фото: соцмережі

  Крім роботи журналістом, чоловік є громадським активістом, який контролює роботу міської влади та її підрозділів

  Про це інформує власкор «Нового каналу» Віталій Глагола, додавши кілька світлин із місця інциденту, повідомляє Mukachevo.net.

  «Коли тобі намагаються дуже тонко на щось натякнути», – написав журналіст.

  Як розповів він, авто було припарковане на одній з вулиць обласного центру. Скло розбили у проміжку між вчорашнім вечором та сьогоднішнім ранком.

  «Мені важко робити якісь висновки або припущення, що це було. Звісно, можливо спроба пограбування, але з авто нічого не зникло», – зауважив Віталій Глагола, який останні роки, окрім роботи для каналу, є активним блогером та громадським активістом, який контролює роботу міської влади та її підрозділів, особливо щодо якості ремонтних робіт, благоустрою та скандальних рішень.

  Також Віталій чимало часу приділяє темі культури паркування та дотримання ПДР. Зокрема, саме він висвітлював інциденти за участі скандального судді Ротмістренка та екс-ДАІшника Петра Голубки.

  Віталій повідомив, що викликав на місце інциденту поліцію, аби зафіксувати усе офіційно.   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ