Вбивство «Мотороли»: мешканці окупованого Донецька висунули нову версію

  У Донецьку впевнені, що Моторолу вбила ніяка не українська ДРГ, а Абхаз, господар Петровського району, вважають місцеві мешканці
  Жителі окупованого Донецька вважають, що бойовика Моторолу вбили кавказці через зіткнення комерційних інтересів. Про це пише журналістка Катерина Мола, яка опублікувала у своєму Facebook розповідь людини, що відвідала окупований Донецьк. «У Донецьку впевнені, що Моторолу вбила ніяка не українська ДРГ, а Абхаз, господар Петровського району
  • 30 Листопада, 2016, 07:58
  • Розсилка

  У Донецьку впевнені, що Моторолу вбила ніяка не українська ДРГ, а Абхаз, господар Петровського району, вважають місцеві мешканці

  Жителі окупованого Донецька вважають, що бойовика Моторолу вбили кавказці через зіткнення комерційних інтересів.

  Про це пише журналістка Катерина Мола, яка опублікувала у своєму Facebook розповідь людини, що відвідала окупований Донецьк.

  «У Донецьку впевнені, що Моторолу вбила ніяка не українська ДРГ, а Абхаз, господар Петровського району та Трудовських», – стверджує чоловік.

  За його словами, Моторола був убитий через зіткнення комерційних інтересів.

  «Правда і сам Абхаз, кажуть, уже пропав», – зазначає оповідач.

  Він також повідомив про засилля в окупованому Донецьку кавказців і про зникнення іншого одіозного бойовика, Гіві.

  «Зник з міста і Гіві, вивіз родину і хутко зник. Але якщо Абхаза, судячи з усього, вбили, то Гіві живий-здоровий, сволота», – пише він.

  «Наявність у місті великої кількості кавказців і кримінальних елементів під прапором ДНР безпосередньо позначається на кількості крадіжок, грабежів, зґвалтувань. Їх багато, причому ґвалтують навіть 9 та 11-річних дітей. Ну а чому б і ні, якщо безкарно?» – повідомляє оповідач. 

  Нагадаємо, 12 листопада у самоназваній «ДНР» затримали шість осіб у справі про вбивство «Мотороли».

  Бойовики стверджують, що затримані нібито підтримували контакти з кадровими співробітниками СБУ і виконували завдання української спецслужби на окупованій території.

  У четвер, 10 листопада, ватажок терористів Захарченко повідомив, що начальник управління Служби безпеки України в Донецькій області Віталій Мариков причетний до вбивства Мотороли.

  У відповідь на це у СБУ порадили бойовикам «ДНР» «перед розповсюдженням фейків уточнювати прізвища».

  Моторола загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  У свою чергу генерал СБУ висловив думку, що після таких заяв Захарченка самого можуть «прибрати».

  19 жовтня Моторолу поховали. Попрощатися з терористом зігнали 10 тис. мешканців окупованої території.

  В Україні Моторолу звинувачують у воєнних злочинах, у тому числі в розстрілі полонених.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ