Викраденого ФСБшниками українця Гриба в Росії арештували до 17 жовтня

  Російський суд виніс рішення про арешт Павла Гриба 17 серпня, тобто ще до викрадення в Білорусі
  Російські правоохоронні органи заарештували громадянина України Павла Гриба до 17 жовтня. Про це повідомили в середу ТАСС у суді Краснодара. «Стоїть запобіжний захід - арешт на два місяці. (Рішення. – Ред.) винесено 17 серпня», - повідомили в суді, зазначивши, що мова йде про «обвинуваченого Гриба Павла Ігоревича, 1998 року
  • 13 Вересня, 12:28
  • Розсилка
  Павло Гриб
  Павло Гриб

  Російський суд виніс рішення про арешт Павла Гриба 17 серпня, тобто ще до викрадення в Білорусі

  Російські правоохоронні органи заарештували громадянина України Павла Гриба до 17 жовтня. Про це повідомили в середу ТАСС у суді Краснодара.

  «Стоїть запобіжний захід - арешт на два місяці. (Рішення. – Ред.) винесено 17 серпня», - повідомили в суді, зазначивши, що мова йде про «обвинуваченого Гриба Павла Ігоревича, 1998 року народження, який знаходиться в міжнародному розшуку».

  Нагадаємо, 28 серпня колишній український офіцер Ігор Гриб на своїй сторінці в Facebook написав про зникнення в Білорусі свого 19-річного сина Павла, який вирушив до сусідньої країни ще 24 серпня. За словами батька, 19-річний українець виїхав до Гомеля на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався в соцмережах. Гриб вважає, що сина могли виманити й затримати російські спецслужби.

  Пізніше виявилося, що Павло Гриб знаходиться в СІЗО Краснодара за звинуваченням у тероризмі. Про це українському МЗС офіційно повідомили в РФ.

  Адвокат Андрій Сабінін розповів, що Гриба ввечері 24 серпня викрали люди у штатському, скували руки та передали іншим, які привезли його до відділку поліції у Росії.

  МЗС України висловило рішучий протест російській стороні у зв'язку з безпідставним затриманням Павла Гриба і вимагає забезпечити його негайне повернення в Україну.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ