Як у Донецьку прощаються з терористом Моторолою

  Бойовика Моторолу поховають сьогодні
  Сьогодні, 19 жовтня, у Донецькому державному академічному театрі опери та балету проходить церемонія прощанням з одним із найбільш жорстоких бойовиків «ДНР», громадянином РФ Арсеном Павловим (Моторолою). Про це повідомляють підконтрольні бойовикам ЗМІ. [READ_MORE] [GALLERY_BLOCK] Як повідомлялось, Моторола загинув 16
  • 19 Жовтня, 2016, 12:39
  • Розсилка
  Прощання з Моторолою у Донецькому державному академічному театрі опери та балету
  Прощання з Моторолою у Донецькому державному академічному театрі опери та балету

  Бойовика Моторолу поховають сьогодні

  Сьогодні, 19 жовтня, у Донецькому державному академічному театрі опери та балету проходить церемонія прощанням з одним із найбільш жорстоких бойовиків «ДНР», громадянином РФ Арсеном Павловим (Моторолою). Про це повідомляють підконтрольні бойовикам ЗМІ.

  Як повідомлялось, Моторола загинув 16 жовтня. Коли терорист повертався додому, в ліфті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Бойовик дістав травми, несумісні з життям. У СБУ та МВС підтвердили смерть бойовика.

  У терористичних угрупованнях «Л/ДНР», не дочекавшись результатів розслідування, поспішили звинуватити Київ у вбивстві терориста. Російські пропагандистські ЗМІ також мусують лише цю версію.

  Ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що за ліквідацією Мотороли стоять українські спецслужби, та звинуватив Київ у порушенні перемир’я. Він пообіцяв помститися за «близького друга». «Не лише тут, а й у Житомирі, Харкові, Дніпрі, Києві... Коли ми прийдемо до вас додому, ніякої милості до вас не буде... Ця смерть для нас – не просто виклик, а виклик усій «республіці». Ходіть тепер і бійтеся», – заявив ватажок бойовиків.

  Також терорист Гіві обіцяє «зрівняти з землею» кожне українське місто за смерть Мотороли.

  Читайте матеріал «Главкома»: «Звідки взявся Моторола. 10 фактів з біографії терориста»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ