рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  З 1 грудня в Україні дорожчає телефонний зв'язок

  • Розсилка
  Стаціонарний телефонний зв'язок  - З 1 грудня в Україні дорожчає телефонний зв'язок
  Стаціонарний телефонний зв'язок 

  Максимальні розміри тарифів на послуги фіксованого зв'язку для населення і бюджетних організацій зростуть на 10,6%

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), з 1 грудня 2016 року підвищила максимальні розміри тарифів на послуги фіксованого зв'язку для населення і бюджетних організацій на 10,6%, а з 1 січня 2017 року для бюджетних організацій ще на 21,2%.

  Згідно з повідомленням НКРЗІ на офіційному сайті, відповідне рішення регулятора Міністерство юстиції України зареєструвало 16 листопада, а 1 грудня воно було опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» і набуло чинності.  Таким чином, з 1 грудня 2016 року для населення і бюджетних організацій абонентська плата за користування стаціонарним телефоном у містах і районних центрах складе 40,93 гривні в місяць без погодинної оплати і 39,31 гривні в місяць з погодинною оплатою.

  Населення селищ міського типу і сіл буде платити за стаціонарний зв'язок 34,74 грн в місяць без погодинної оплати і 33,12 гривні в місяць з погодинною оплатою.

  Для небюджетних організацій в містах і районних центрах плата за користування стаціонарним телефоном зросте до 50,96 грн в місяць без погодинної оплати і до 50,62 гривні на місяць з погодинною оплатою. При цьому для небюджетних організацій у сільській місцевості абонплата зросте до 48,52 гривні в місяць без погодинної оплати і до 42,48 гривні на місяць з погодинною оплатою.

  Також згідно з рішенням НКРЗІ, з 1 січня 2017 року для бюджетних організацій абонентська плата за користування стаціонарним телефоном у містах і районних центрах зросте ще на більш ніж 20% і складе 51,51 гривні на місяць без погодинної оплати і 46,30 гривні на місяць з погодинною оплатою. Бюджетники селищ міського типу і сіл будуть платити за стаціонарний зв'язок 44,70 гривні в місяць без погодинної оплати і 39,26 гривні в місяць з погодинною оплатою.

  Як повідомив УНІАН директор з корпоративних комунікацій оператора фіксованого зв'язку «Укртелеком» Михайло Шуранов, в середньому зростання тарифів на послуги телефонії для населення складе 8%. «З 1 грудня «Укртелеком» підвищить вартість у більшості тарифних планів на 3-7 гривень. Тарифи, в яких включено 16 годин міжміських розмов, дзвінки на мобільні та SIP номери, залишаться без змін», - прокоментував він.

  За словами Шуранова, зміни тарифів обумовлені економічною ситуацією, зростанням вартості енергоносіїв і обслуговування мережі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ