Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Апокаліптичний пейзаж в центрі Одеси: як зносять фабрику з виробництва чаю

  • Розсилка
  Апокаліптичний пейзаж в центрі Одеси: як зносять фабрику з виробництва чаю

  У центрі міста зносять виробничий цех колишньої фабрики на розі вулиць Троїцької та Карантинної. Потім на цьому місці буде побудовано квартал нових житлових будинків

  Старі будівлі у кварталі вулиці Карантинній між Троїцькою і Єврейською почали зносити ще в березні. Почали тоді зі старих заводських корпусів Чайної фабрики в середині кварталу.

  Нині наповну йдуть демонтажні роботи на більш новому, радянського виробництва, виробничому корпусі на розі Карантинної і Троїцької. Він представляв собою п'ятиповерхову прямокутну «коробку» з висотою поверху не менше 4 метрів. Зараз від цього корпусу залишився лише «голий» і «обдертий» кістяк із залізобетону.

  А сам пейзаж нагадує постапокаліптичні руїни міст після тривалого бомбардування.

  На місці колишньої Чайної фабрики, як і на всій ділянці кварталу від Єврейської до Троїцької, збираються побудувати сім житлових будинків висотою 7-9 поверхів. Відбудеться це згідно із затвердженим ще кілька років тому детальному плану території та ухваленому ще до схвалення Генплану містобудівного обґрунтування. У січні навколо чайної фабрики почався монтаж огорожі.

  Джерело: Южный курьер

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ