рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Офіційно: дані по захворюваності коронавірусом в Одесі

  • Розсилка
  Офіційно: дані по захворюваності коронавірусом в Одесі

  В Одеській інфекційній лікарні перебувають 18 пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом Covid-19

  За даними на ранок 7 квітня 2020 року, на стаціонарному лікуванні в міській клінічній інфекційній лікарні перебувають 18 пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом Covid-19, з них 12 - жителі Одеси.

  Із загальної кількості пацієнтів з Covid-19 у стаціонарі три особи знаходяться у важкому стані, при цьому не мають потреби в проведенні штучної вентиляції легенів. Дванадцять пацієнтів - у стані середньої тяжкості, троє - у задовільному стані, розглядається питання їх виписки після отримання негативних результатів повторного обстеження на Covid-19.

  Пацієнтів на ШВЛ в інфекційній лікарні немає.

  За минулу добу в інфекційну лікарню поступили 10 осіб з підозрою на Covid-19, яким проводиться обстеження.

  Всі пацієнти з встановленим діагнозом Covid-19 знаходяться під медичним наглядом, у тому числі й ті, які перебувають на самоізоляції вдома. Забезпечуються виявлення, обстеження та контроль стану здоров'я контактних осіб.

  За інформацією Міністерства охорони здоров'я України, на 9:30 7 квітня 2020 року в Одеській області лабораторно підтверджено 30 випадків Covid-19. З них 20 осіб - жителі Одеси. За останню добу зареєстровано три нові випадки захворювання.

  Коронавірус в Україні
  • Всього
   26514
  • Хворіють
   13925
  • Одужали
   11812
  • Померли
   777

  Одеська міська інфекційна лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту, медикаментами, антисептиками і деззасобами згідно з актуальною потребою, поставки тривають.

  Інфекційна лікарня та інші стаціонари міста забезпечені експрес-тестами на Covid-19. Тестування проводиться виключно за медичними показаннями.

  Для запобігання поширенню коронавірусу одеситам настійно рекомендовано дотримуватися карантину.

  При появі симптомів респіраторної інфекції потрібно негайно зателефонувати своєму сімейному лікареві або на «гарячу лінію»:

  • 15-50 - безкоштовно зі стаціонарних телефонів;
  • 0-800-50-15-50 - безкоштовно з мобільних телефонів.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ