Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У США військовий поїзд часів Другої світової війни перетворили на затишну оселю

  • Розсилка
  У США військовий поїзд часів Другої світової війни перетворили на затишну оселю

  Загалом на переоблаштування вагону та роботи з проведення водопроводу й електрики пішло 8 місяців

  В американському штаті Теннессі здають в оренду вагон військового поїзда, облаштований під затишне й повністю укомплектоване усім необхідним житло. Розрахована оселя на 4-х осіб. Знаходиться в передгір'ї Smoky Mountains серед лісистої місцевості поруч із національним парком.

  Власником вагону є відставний підполковник. Придбав таку незвичайну власність чоловік на аукціоні. Протягом довгих років вагон просто стояв. Однак врешті власник вирішив перетворити його на будиночок для відпочинку й почати здавати в оренду туристам, пише inhabitat.com.

  Загалом на переоблаштування вагону та роботи з проведення водопроводу й електрики пішло 8 місяців. Нових меблів власники не ставили: майже все використане для облаштування було вживаним.

  За часів Другої світової війни цей вагон слугував кухнею. З експлуатації його вивели в 1955-у. Тоді ж помістили на військовий склад. Згадали про вагон лише під час холодної війни: з 1970 по 1988 роки він слугував для перевезення техніки й комунікаційного обладнання. З того часу по 2005 рік устаткування знову простояло на складі, доки не потрапило на аукціон.

  Джерело: Gazeta.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ