Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Європа засудила українські вибори (ДОКУМЕНТ)

  • «Главком»
  • Розсилка
  Європа засудила українські вибори (ДОКУМЕНТ)

  «Главком» публікує повний звіт спостерігачів від ОБСЄ, ПАРЄ та Європарламенту

  Сьогодні місія спостерігачів від низки найвпливовіших європейських інституцій: Європейського парламенту, ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи та парламентської асамблеї НАТО оприлюднила попередню оцінку українських парламентських виборів.

  Оцінки європейських спостерігачів достатньо жорсткі. Перш за все, на цих виборах не було рівних умов для всіх учасників перегонів. Мало місце зловживання адміністративним ресурсом, спостерігалася недостатня прозорість фінансування виборчої кампанії та партій, а також брак збалансованого висвітлення виборів у ЗМІ.

  Процес встановлення підсумків голосування оцінений негативно через непрозорість та грубі порушення при підрахунку голосів, які зафіксовані в третині звітів міжнародних спостерігачів.

  Формування виборчих комісій також визнано незадовільний, окремо вказується, що Партія регіонів отримала контроль над більшістю з них. Спостерігачі також вказали, що Партія регіонів дуже часто не розмежувала свої партійні інтереси з інтересами держави.

  «Главком» публікує повний спільний звіт від низки міжнародних організацій. Зазначимо, що саме ці організації вважаються найавторитетнішими. В той же час, представники Партії регіонів намагаються оперувати позитивними оцінками українських виборів, спираючись на маловідомі місії спостерігачів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ