Матч за участі «Шахтаря» увійшов до топ-8 сезону в Лізі чемпіонів

Радість гравців «Шахтаря» в матчі Ліги чемпіонів
Світлина - телеканали Футбол 1/2

Сайт УЄФА опублікував добірку кращих поєдинків найпрестижнішого єврокубку

Поєдинок четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів «Динамо» Загреб – «Шахтар» (3:3) потрапив в добірку цікавих ігор турніру в сезоні 2019/20 від УЄФА.

«Ще один град голів. За вісім хвилин до кінця рахунок був 1:1, після чого загребці створили ще два голи. Але «Шахтар» забив у відповідь, а потім знову. Жуніор Мораес подарував донеччанам надію на третій доданій хвилині, а юний Тете, який вийшов на заміну і дебютував в Лізі чемпіонів, реалізував 11-метровий на 98-й. Пенальті, ні багато, ні мало, був призначений за фол на воротарі «Шахтаря» Андрія Пятова. Ах так, ще були дві червоні картки ...», - так УЄФА охарактеризував гру за участі «гірників».

Найяскравішим моментом матчу визнано похід Пятова на останній кутовий і зароблений ним вирішальний пенальті.