Олімпіада-2018. У лижній гонці на 10 км Анцибор потрапила до топ-50, виграла норвежка Хага

Шарлотт Калла. Фото Getty Images

Анцибор стала 46-ою, а Антипенко – 52-ою

Українські лижниці не зовсім вдало виступили у гонці на 10 кілометрів на Олімпійських іграх у Пхьончхані.

Марина Анцибор у підсумку показала 46-й результат, а Тетяна Антипенко – 52-й.

Після фінішу в ефірі UA:Перший українки вибачилися перед українськими вболівальниками, що їм не вдається поборотися за нагороди.

При цьому Марина та Тетяна зазначили, що вони викладаються по повній на змаганнях у Південній Кореї.

Перемогу у цій дисципліні здобула Рагніль Хага з Норвегії. Її час – 25:00.5 хв.

Анцибор відстала від олімпійської чемпіонки на три хвилини 18 секунд, а Антипенко – на три хвилини 37 секунд.

Срібну нагороду здобула Шарлотт Калла зі Швеції, а бронзових призерок відразу дві – норвежка Маріт Бйорген і представниця Фінляндії Криста Пармакоскі.