Племінник легендарного Шумахера програв боротьбу за титул у Формулі-4

Давид поступився лише бельгійцю Шарлю Вертсу

Син Ральфа Шумахера та племінник Міхаеля Шумахера став віце-чемпіоном молодіжної серії Формули-4 ОАЕ, програвши боротьбу за титул Шарлю Вертсу.

Давид, представник другого покоління гоночної родини Шумахерів, цієї зими взяв участь у чемпіонаті Формули-4 Об’єднаних Арабських Еміратів.

Для 16-річного юнака, який у 2017-му завершив кар’єру у картингових перегонах, це стало першим досвідом у молодших «формулах».

Попри те, що він пропустив перший етап, Давид швидко став одним із лідерів чемпіонату, і до останньої гонки змагався за титул із бельгійцем Вертсом, за плечима якого досвід виступів у німецькій Ф4.

Чемпіонат Формули-4 ОАЕ складається із шести етапів, кожний з яких налічує по чотири гонки. Перед фіналом, що пройшов минулого вікенду у Дубаї, Шумахер відставав від Вертса на 13 очок, тоді як розігрувалося 100 балів.

Проте досвідчений бельгієць виборов два поули та виграв усі чотири 30-хвилинні гонки, не залишивши німцю жодних шансів.

Таким чином титул дістався 17-річному Вертсу, на рахунку якого у підсумку виявилося вісім перемог і 16 подіумів.

Шумахер із трьома перемогами та 13 подіумами посів друге загальне місце, ставши найкращим новачком сезону.

Втім, Давид матиме шанс поквитатися з Шарлем: обидва юнаки продовжать кар’єру у німецькій Формулі-4, перший етап якої стартує 14 квітня в Ошерслебені.