Українські легкоатлетки посіли перші місця на турнірі в Польщі
![Українські легкоатлетки посіли перші місця на турнірі в Польщі](/img/article/7036/54_main-v1599415732.jpg)
Українські стрибунки у висоту продовжили домінування на міжнародних легкоатлетичних змаганнях
Юлія Левченко й Ірина Геращенко оформили переможний дубль у стрибках у висоту на легкоатлетичному турнірі Kamila Skolimowska Memorial, що триває у польському місті Хожув.
За нагороди у стрибку в секторі повели боротьбу троє представниць України: Ірина Геращенко, Юлія Левченко та Оксана Окунєва. Двом із них вдалося стати першими.
Левченко з другої спроби підкорилася планка в 1,92 метри. Цього вистачило аби завоювати медаль найвищого ґатунку. Уродженка Бахмута спробувала взяти висоту і 1,95, але цього разу безуспішно.
Другий рядок до свого активу записала Геращенко. 25-річна киянка подолала бар’єр у вигляді 1,89 метри. Трійку замкнула Левер Спенсер (1,85 метри).
Примітно, що Окунєва також взяла планку висотою в 1,85 м, але це вона зробила з другої спроби, а не з першої, як Левер. Вона фінішувала четвертою разом із полячкою Камілою Лічвінко.
Коментарі — 0