Жіноча збірна України з регбі-7 отримала суперників на престижному турнірі у Дубаї
![Жіноча збірна України з регбі-7 отримала суперників на престижному турнірі у Дубаї](/img/article/5468/86_main-v1542843202.jpg)
Українські регбістки зіграють, зокрема, з командами з Японії та Польщі
З 29 листопада по 1 грудня цього року у Дубаї (ОАЕ), в межах підготовки до чемпіонату Європи 2019 року у дивізіоні Sevens Prix Series, національна жіноча збірна України з регбі-7 візьме участь у міжнародному турнірі Dubai Rugby Sevens 2018.
У перший день змагань (29 листопада) українки проведуть три поєдинки.
Про це повідомляє офіційний сайт Федерації регбі України.
![36965](/img/forall/users/85/8579/36965.jpg)
30 листопада та 1 грудня будуть зіграні матчі раунду плей-офф.
Збірна України відправиться на Dubai Rugby Sevens 2018 у наступному складі:
Марія Ращук, Анна Данько, Аліса Ульянкіна, Наталія Мазур, Оксана Никоряк (усі – Київ), Анастасія Бардика, Олена Чеботар, Тетяна Тарасюк, Христина Катілова, Марина Бородіна, Ольга Суркова (усі – Одеса), Юлія Іващенко (Харків).
Коментарі — 0