Рівень захворюваності на грип та ГРВІ на Вінниччині зменшується

Рівень захворюваності на грип та ГРВІ на Вінниччині зменшується

У порівнянні із попереднім тижнем, впродовж четвертого тижня 2019 року захворюваність на ГРВІ та грип в області зменшилась на 4,3 %.

Це склало  590 випадків на 100 тисяч населення. Відтак захворюваність на 23 % була нижчою епідемічного порогового рівня.

Про це повідомила в ході щотижневої апаратної наради у голови облдержадміністрації Валерія  Коровія заступник голови директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Надія Марусяк. Вона зазначила, що протягом тижня за медичною допомогою  з приводу  ГРВІ звернулось більше 9 тисяч пацієнтів. Серед них – більш як 5 тисяч діти, а це 57%.   Госпіталізовано було 285 осіб.

Надія Марусяк також зауважила, що найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались в Бершадському, Тиврівському та Хмільницькому районах. Тимчасово припинено навчання у восьми школах (Вінницького району – 4, Тульчинського – 2, Хмільницького - 1, Жмеринського - 1).

З початку епідемічного сезону у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» методом люмінесцентної мікроскопії досліджено матеріал від 27 осіб. Отримано 3 позитивних результати на РС-вірус, 3 на аденовірус, 2 на вірус грипу типу А та 1 на вірус парагрипу.  Методом  ПЛР  досліджено 63 зразки матеріалу, у 36 випадках було виділено вірус грипу типу А, із них 16 (H3N2). Проведено 5 серологічних дослідження (парних сироваток) на грип та ГРВІ, отримано 1 позитивний результат на вірус грипу А H3N2.

Надія Марусяк також повідомила, що з початку епідемічного сезону щеплено понад вісім тисяч осіб майже дві тисячі з них – діти.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: