рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Німеччина вирішила рятувати найбільшу авіакомпанію Європи

  • Розсилка
  Lufthansa все глибше занурюється в економічну кризу через пандемію коронавірусу, понад  90% парку її літаків не використовуються. - Німеччина вирішила рятувати найбільшу авіакомпанію Європи
  Lufthansa все глибше занурюється в економічну кризу через пандемію коронавірусу, понад  90% парку її літаків не використовуються.

  Уряд країни виділив 9 млрд євро для порятунку авіакомпанії Lufthansa

  Уряд Німеччини виділив 9 млрд. євро порятунку для найбільшого в Європі авіаперевізника Lufthansa на тлі економічних збитків від коронавірусу. Про це повідомляє німецьке видання Der Spiegel.

  За інформацією видання, після тижнів переговорів була досягнута політична домовленість на найвищому рівні.

  Угода передбачає, що федеральний уряд отримає 25% акцій постраждалої авіакомпанії і надасть їй додатковий капітал. Також  представники федерального уряду отримають місця у двох наглядових радах.

  Акціонери авіакомпанії повинні погодитися на участь держави у порятунку авіакомпанії. Речниця уряду підкреслила, що переговори ще не завершені.

  Lufthansa все глибше занурюється в економічну кризу через пандемію коронавірусу, понад  90% парку її літаків не використовуються.

  Компанія очікує, що сотні її літаків залишаться на землі до 2022 року.

  Як повідомлялося наприкінці квітня, німецька авіакомпанія Lufthansa, яка серйозно постраждала через коронавірус, попередила, що у найближчий час у неї закінчаться гроші, якщо влади європейських країн не нададуть їй фінансової допомоги. Компанія звернулася за фінансовою допомогою до урядів Німеччини, Австрії, Бельгії та Швейцарії.

  Нагадаємо, 9 квітня, одна з найбільших європейських авіакомпаній Lufthansa підрахувала фінансові втрати через пандемію коронавіруса. За твердженням генерального директора Карстена Спора (Carsten Spohr), вони складають близько мільйона євро за годину.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ