рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Республіка Сербська починає процес виходу зі складу Боснії та Герцеговини, - Додік

  • Розсилка
  <span>Мілорад Додік наголосив, що ні він, ні хтось інший не має права нехтувати тим фактом, що за Республіку Сербську та свободу її громадян було вбито 29 тис. людей</span> - Республіка Сербська починає процес виходу зі складу Боснії та Герцеговини, - Додік
  Мілорад Додік наголосив, що ні він, ні хтось інший не має права нехтувати тим фактом, що за Республіку Сербську та свободу її громадян було вбито 29 тис. людей

  Мілорад Додік: ми це зробимо, і нас не зупинять ні США, ні хтось інший, тому що ми вважаємо, що Дейтонська угода була порушена, в першу чергу, втручанням міжнародного чинника

  Республіка Сербська взяла курс на вихід зі складу Боснії та Герцеговини і не збирається від нього відмовлятися. Про це заявив член президії БіГ від сербів Мілорад Додік, повідомляє сербський телеканал РТРС.

  «Ми це зробимо, і нас не зупинять ні США, ні хтось інший, тому що ми вважаємо, що Дейтонська угода була порушена, в першу чергу, втручанням міжнародного чинника», - сказав Додік.

  За його словами, втручання спочатку здійснювалося через верховного представника, а тепер через Конституційний суд. «Якби це було верховенство закону, тут би не вирішували три іноземці та посольства», - сказав Додік.

  Він сказав, що час покаже, наскільки серйозними є наміри Республіки Сербської, заявивши, що у Республіки Сербської є вибір між двома варіантами, один з яких - дозволити собі тихо зникнути, інший - бути знищеною через «смертельний» пакет, сформований міжнародним співтовариством разом із боснійською стороною в Сараєво.

  Додік наголосив, що ні він, ні хтось інший не має права нехтувати тим фактом, що за Республіку Сербську та свободу її громадян було вбито 29 тис. людей.

  «БіГ - це погане місце свободи для сербів. Якщо іноземці не згодні залишити Конституційний суд і дати йому працювати, як і у всіх інших країнах, то Боснії і Герцеговини не існуватиме. Майте це на увазі», - сказав він.

  З 12 лютого представники Республіки Сербської припинили брати участь в роботі установ центральної влади БіГ через рішення Конституційного суду БІГ, який, на їхню думку, перевищує свої повноваження, а також через те, що серед суддів КС БіГ є іноземці.

  Додік відомий своєю проросійською позицією. Він заявляв про належність Криму Росії і обіцяв відвідати окупований півострів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ