Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У роботі Youtube стався глобальний збій

  • Розсилка
  Жителі українських міст Києва, Харкова, Вінниці та Дніпра також інформують про збої в роботі відеохостингу - У роботі Youtube стався глобальний збій
  Жителі українських міст Києва, Харкова, Вінниці та Дніпра також інформують про збої в роботі відеохостингу

  Про проблеми в роботі сервісу в основному повідомляють користувачі в Лондоні (Великобританія), Парижі (Франція), Берліні (Німеччина), Москві (Росія) і Токіо (Японія)

  У роботі відеохостингу Youtube стався глобальний збій

  Про це повідомляє сервіс Downdetector.  Зазначається, що про проблеми в роботі сервісу в основному повідомляють користувачі в Лондоні (Великобританія), Парижі (Франція), Берліні (Німеччина), Москві (Росія) і Токіо (Японія).

  Жителі українських міст Києва, Харкова, Вінниці та Дніпра також інформують про збої в роботі відеохостингу.

  Нагадаємо, з серпня поточного року лічильники каналів видеохостингового сайту YouTube почнуть показувати округлене число передплатників. Зараз творці контенту з більш ніж тисячею передплатників бачать їх кількість відбитим по-різному в різних місцях на YouTube-десктопі і мобільних додатках. В деяких випадках кількість показується скороченим.

  Крім того, генеральний директор компанії Сьюзан Войчицки заявила, що унікальна аудиторія YouTube сягнула 2 мільярдів користувачів в місяць.

  Повідомляється, що цей показник на 5% перевищив відмітку минулого літа, коли було зафіксовано 1,9 мільярда користувачів в місяць. Також зазначено, що YouTube продовжує стрімко нарощувати потужність свого додатку Living-room, призначеного для перегляду відеохостингу на телеекрані.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ