Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Путінська агресія і внутрішнє мародерство

  • Іван Бокий

   Політик. Народний депутат України VII-V скликань

  • Розсилка
  Путінська агресія і внутрішнє мародерство

  Путінська агресія допомагає приховувати від народу справжні масштаби організованого мародерства всередині країни, зокрема і через «чесний» бюджет та субсидійну аферу на користь кланових монополій

  Парадокс історії: провідники революції гідності привели життя українців до межі негідності? Ніякого парадоксу нема. Навпаки, є залізна логіка розвитку олігархічної моделі влади і економіки, в основі якої безпощадний грабунок народу і держави. Адже лідерство в революції гідності захопили олігархи і їх кланова обслуга, а це зумовило і захоплення ними ключових посад, секторів недоруйнованої економіки і фінансових потоків.  Результат - посилення визиску і грабунку народу через тарифи і податки, потужний ривок капіталів і вкрадених державних фінансів в офшори і нестримний руйнаж решток господарки і фінансової системи. Теревені про гідність і антикорупцію покликані прикрити негідність і корупцію, а показне полювання на «велику рибу» - відвернути увагу від системи руїни і розкрадання України її ж владою. Содом і гоморра!

  Путінська агресія допомагає приховувати від народу справжні масштаби організованого мародерства всередині країни, зокрема і через «чесний» бюджет та субсидійну аферу на користь кланових монополій. Гіркі реалії і гірка правда. А трагедія в тому, що через деформовану дощенту тим же олігархатом політичну систему в країні немає політичної сили, яка могла б зламати цього монстра, а народ у масі своїй ще не прозрів для його ізоляції від державного менеджменту. Уже є лідери, але без народної сили їм важко зламати монстра, що шматує державу. Тож слово за народом і тільки за ним.

  Джерело: блог Івана Бокого

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ