Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ryanair: Україна нарешті отримала найдешевшу за вартістю квитків авіакомпанію Європи!

  • Володимир Омелян

   Міністр інфраструктури

  • Розсилка
  Ryanair - Ryanair: Україна нарешті отримала найдешевшу за вартістю квитків авіакомпанію Європи!
  Ryanair

  Битва за Україну триває!

  Більше того, у нас тепер справжні друзі в Ірландії, які не гірше українських спеців розуміються на перепитіях українського doing business and politics. І підтримують та люблять Україну не лише до глибини своєї кишені.

  Без подробиць, просто хочу передати щирий привіт всім маститим експертам, віщунам на курячих кістках і богам авіації. Небо не впало, земля не розверзлася, аеропорти не збанкрутували, а переговори Міністерство інфраструктури проводити вміє. Така ціна і всіх інших Ваших пророцтв про неминучу зраду і безумовне всьопропало.

  Тримайтеся, все лише починається! Не будьте жадібними, захланними, корумпованими. Працюйте чесно, конкуруйте прозоро і все у всіх буде!

  Втішила фраза керівництва Раянейр: «В Росію ми не підемо, там корупція». Так нещодавно казали й про нас. Ми змінюємо ці шаблони!



  Маємо добрий старт - 15 рейсів в Україну, близько мільйона пасажирів скористуються послугами цієї авіакомпанії за зимовий сезон. Причому, мінімум 40% з них - плануються іноземці, які відвідають Україну і понесуть добру славу про нас по світу.

  З планів: 

  • збільшення кількості аеропортів, з яких відправлятимуться рейси. Наразі розглядаються Одеса, Харків, Херсон, Дніпро
  • створення ІТ-офісу
  • сервіс і ремонт 
  • відкриття бази літаків
  • обговорюємо можливість створення української доньки задля виконання внутрішніх польотів.

  Все це можливо, якщо буде наполеглива праця і справжнє бажання обох сторін. А це сотні нових робочих місць і чудовий сигнал інвесторам всього світу: «Приходьте в Україну. Працюйте з українцями. Ми вже тут!»

  Але всього цього би не було і ми би ще з десяток років слухали пояснення «чому у нас дорого, а у них дешево», якщо би Президент України Петро Порошенко особисто не контролював ситуацію і не поставив питання руба: «Безвіз + дешеві авіаквитки. Відмовки не приймаються!». Вдячний, що Президент України особисто був сьогодні на підписанні контрактів з двома державними аеропортами.

  Дякую щиро за сприяння Борис ЛожкинDmytro ShymkivYuliya KovalivDaniel Bilak, всьому Уряду України, за наполегливу працю - Павло РябікінTetyana Romanovska, а правоохоронним органам - за терпіння.

  Тепер буду розбиратися з низкою судових позовів МАУ, 1+1, кримінальними справами - personal touch of being reformer in Ukraine. Але це вже моя особиста історія, головне - ми забезпечили справжню конкуренцію в небі!

  Битва за Україну триває!

  Джерело: блог Володимира Омеляна

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ