рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На фестивалі у Венеції покажуть український фільм про перемогу у війні з Росією

  • Розсилка
  <span>Фільм Валентина Васяновича&nbsp;</span>&laquo;Атлантида&raquo; покажуть у Венеції - На фестивалі у Венеції покажуть український фільм про перемогу у війні з Росією
  Фільм Валентина Васяновича «Атлантида» покажуть у Венеції

  Прем’єра фільму у Венеції є не менш престижною, ніж в Каннах

  На 76-му Венеційському міжнародному кінофестивалі відбудеться показ стрічки «Атлантида» режисера Валентина Васяновича, де головну роль зіграв ветеран війни на Донбасі Андрій Римарук.

  Про це повідомляє Держкіно.

  «Атлантида» – це фільм про майбутню перемогу у війні з Росією, відкритий нерв та судоми перед остаточною руйнацією міфу індустріального Донбасу: на рівні промислового ландшафту, і  насамперед  – у людському вимірі.

  Стрічку покажуть в офіційній конкурсній програмі кінофестивалю «Горизонти».

  Це друга за значущістю програма Венеційського кінофестивалю і проводиться паралельно з головним конкурсом. До участі у цій секції відбирають художні та документальні фільми, які представляють нові тенденції у  розвитку світового кінематографа.

  «Прем’єра фільму у Венеції є не менш престижною, ніж в Каннах, адже щороку тут збираються світові зірки і кінопрофесіонали першої величини. Я вважаю «Атлантиду» однією із найкращих українських стрічок останніх років, і переконаний, що ця картина гідно представить Україну на одному із найпрестижніших кінофестивалів світу», –  наголосив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

  Валентин Васянович працював над стрічкою як автор сценарію, режисер, оператор та співпродюсер. Продюсерами фільму є також Ія Мислицька та Володимир Яценко.

  Кінопроект драми «Атлантида» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 20 млн 835 тис. грн при загальній вартості виробництва фільму 41 млн 835 тис. грн. Виробництво стрічки здійснила «Студія Гармата фільм».

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ