Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Бучі та Києві відбудеться VI Міжнародний музичний фестиваль «О-Фест»

  • Розсилка
  Цього року відбудеться шостий фестиваль «О-Фест» - У Бучі та Києві відбудеться VI Міжнародний музичний фестиваль «О-Фест»
  Цього року відбудеться шостий фестиваль «О-Фест»

  Фестиваль пройде 9 і 10 червня

  У столиці та у Бучі відбудеться VI Міжнародний музичний фестиваль «О-Фест». На цей раз локації фестивалю будуть розташовані в Київському національному академічному театрі оперети і open-air - на Співочому полі в Києві, в міському парку Бучі.

  Співорганізатором фестивалю є Київський національний академічний театр оперети.


  34689895_1774304429275537_1185927108505894912_n_01

  Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест», вперше був ініційований Київським національним академічним театром оперети в 2013 році. Сама ідея проведення такого масштабного культурно-мистецької події належить генеральному директору-художньому керівнику Київського театру оперети, народному артисту України Богдану Струтинському.

  Цього року відбудеться шостий фестиваль «О-Фест». Для театру оперети фестиваль важливий тим, що дає, насамперед, художній і професійне зростання артистам, сприяє обміну досвідом та взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл і країн. А для глядачів - це прекрасне шоу і завжди святковий настрій! Таким чином, український глядач зможе побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери та мюзиклу наживо!

  Фестиваль сприяє широкої популяризації жанру оперети в світі. Єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу. Почесними гостями фестивалю традиційно стануть Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури і мистецтва. У Київському національному академічному театрі оперети, на Співочому полі і в літньому театрі Бучанського парку виступлять провідні солісти світових театрів і молоді артисти. Будуть і дебютанти. Свої творчі роботи також покажуть молодіжні групи та ансамблі.

  У програмі фестивалю будуть представлені класичні твори, прозвучить джаз, поп-рок, сучасна електронна музика і багато інших музичних жанрових варіацій. Також гостей чекають незвичайні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буфонада, імерсивні квест. На локаціях фестивалю пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, сучасні арт-проекти і художні виставки. Відбудуться кулінарні дегустації, презентації, дитячі розважальні програми та інше.

  На цей раз локації фестивалю будуть розташовані в Київському національному академічному театрі оперети і open-air - на Співочому полі в Києві, в міському парку Бучі. Співорганізатором фестивалю є Київський національний академічний театр оперети. Театр, очолюваний Богданом Струтинським, завжди в центрі актуальних подій українського мистецтва і культури!

  Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест», вперше був ініційований Київським національним академічним театром оперети в 2013 році. Сама ідея проведення такого масштабного культурно-мистецької події належить генеральному директору-художньому керівнику Київського театру оперети, народному артисту України Богдану Струтинському.

  Цього року відбудеться шостий фестиваль «О-Фест». Для театру оперети фестиваль важливий тим, що дає, насамперед, художній і професійне зростання артистам, сприяє обміну досвідом та взаємодії вокалістів різних вокальних шкіл і країн. А для глядачів - це прекрасне шоу і завжди святковий настрій! Таким чином, український глядач зможе побачити і почути світових зірок, виконавців оперети, опери та мюзиклу наживо! Фестиваль сприяє широкої популяризації жанру оперети в світі. Єдиний в Україні фестиваль оперети, мюзиклу, опери шостий рік поспіль збирає друзів з усього світу.

  Почесними гостями фестивалю традиційно стануть Надзвичайні і Повноважні Посли країн-учасниць фестивалю, відомі політики, представники влади, діячі культури і мистецтва. У Київському національному академічному театрі оперети, на Співочому полі і в літньому театрі Бучанського парку виступлять провідні солісти світових театрів і молоді артисти. Будуть і дебютанти. Свої творчі роботи також покажуть молодіжні групи та ансамблі.

  У програмі фестивалю будуть представлені класичні твори, прозвучить джаз, поп-рок, сучасна електронна музика і багато інших музичних жанрових варіацій. Також гостей чекають незвичайні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буфонада, імерсивні квест. На локаціях фестивалю пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, сучасні арт-проекти і художні виставки. Відбудуться кулінарні дегустації, презентації, дитячі розважальні програми і інше.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ