Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кирилюк виграв конкурс на посаду глави Держгеонадр

  • Розсилка
  Олег Кирилюк останні півтора року був тимчасово виконуючим обов'язки голови служби - Кирилюк виграв конкурс на посаду глави Держгеонадр
  Олег Кирилюк останні півтора року був тимчасово виконуючим обов'язки голови служби

  Глава Держгеонадр призначається на 5 років з правом повторного призначення на ще один термін

  Комісія з питань вищого корпусу держслужби за підсумками конкурсного відбору на посаду голови Державної служби геології та надр України визначила переможцем тимчасово виконуючого обов'язки глави служби Олега Кирилюка. Про це повідомляє прес-служба Держгеонадр.

  Наголошується, що пропозицію комісії призначити Кирилюка головою Держгеонадр ще повинен схвалити прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

  Крім Кирилюка до конкурсу були допущені ще чотири кандидати: начальник юридичного управління Держгеонадра Христина Браїлівська, а також тимчасово безробітні Роман Сарамага, Сергій Кузьмін і Максим Карпін.

  У ході співбесіди Кирилюк повідомив, що служба вже підготувала для майбутніх аукціонів ряд нових нафтогазових ділянок.

  «На сьогодні ми підготували для проведення аукціонів більше 30 нафтогазових ділянок і близько 30 ділянок з іншими корисними копалинами. Серед таких копалин є бурштин, кольорові метали, графіт - все те, що користується величезним попитом не тільки в Україні, але і у всьому світі», - сказав він, додавши, що в цьому році на аукціони будуть виставлені понад 30 000 квадратних кілометрів надр для видобутку вуглеводнів.

  У Держгеонадра нагадали, що Кирилюк останні півтора року був тимчасово виконуючим обов'язки голови служби.

  Конкурс на посаду голови Державної служби геології та надр Кабмін розпочав у лютому 2019 року.

  Оклад голови держслужби складе 18 000 грн плюс надбавки та додаткові стимулюючі виплати, передбачені законом.

  Глава Держгеонадр призначається на 5 років з правом повторного призначення на ще один термін.

  Зазначимо, що в жовтні 2018 року набула чинності постанова Кабміну «Про реалізацію експериментального проекту по впровадженню проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів». Тепер Держслужба геології та надр буде виставляти на електронні аукціони в ProZorro дозволу на користування надрами.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ