Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Окупанти під Станицею Луганською укріплюють свої позиції - представник Луганської ОДА

  • Розсилка
  Наші військові активно облаштовують нові позиції, щоб, як і передбачалося, відійти вглиб лінії фронту, - Клименко - Окупанти під Станицею Луганською укріплюють свої позиції - представник Луганської ОДА
  Наші військові активно облаштовують нові позиції, щоб, як і передбачалося, відійти вглиб лінії фронту, - Клименко

  Узгоджене 5 червня усіма учасниками Контактної групи розведення сил і засобів сторін у Станиці Луганській, намічене на 10 червня, знову було зірване

  Окупанти під Станицею Луганською, де намічено обопільне відведення сил, нарощують озброєння на старих позиціях. Такий допис на своїй сторінці в Facebook зробив заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.  «На жаль, узгоджене 5 червня усіма учасниками Контактної групи розведення сил і засобів сторін у Станиці Луганській, намічене на 10 червня, знову було зірване. А тим часом наші військові активно облаштовують нові позиції. Аби, як і передбачалося, відійти вглиб лінії фронту. Активні роботи з облаштування фортифікаційних споруд з нашого боку тривають уже третій день», - зазначає Клименко.

  За його словами, згідно з Мінськими домовленостями нові позиції мають бути на відстані не менш як вісімсот метрів від попередніх. За день військові встигають облаштувати метрів до п’ятдесяти. Усього ж протяжність фактично нової лінії фронту, віддаленої від попередньої, буде до півкілометра.

  «Ніби облаштовують нові позиції і відтягують зброю і з тієї сторони. Утім, кажуть військові, ретельно дотримуються Мінських домовленостей бойовики винятково тоді, коли до них приїжджають російські журналісти. Замість відводити сили - підкріплюють позиції новою зброєю», - пише Клименко.

  Як зазначається в дописі, засвітла бойовики не стріляють, адже це контрольно-пропускний пункт, який щодня в обидві сторони переходять до десяти тисяч людей. Перша ніч «тиші» минула без провокацій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ