Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Тернопільщині Тимошенко оголосили головнокомандувачем (ФОТО)

  • Розсилка
  Юлія Тимошенко подякувала військовим за довіру - На Тернопільщині Тимошенко оголосили головнокомандувачем (ФОТО)
  Юлія Тимошенко подякувала військовим за довіру

  Тимошенко в турі Україною супроводжують військові

  У великому турі Україною кандидата на пост президента Юлію Тимошенко супроводжують військові. 

  На окремих мітингах представники Всеукраїнської спілки учасників бойових дій «Побратими України», серед яких є і захисники Донецького аеропорту, піднімаються на сцену, аби публічно заявити про підтримку лідера «Батьківщини» у президентській боротьбі.  

  «Ми сьогодні присутні тут для того, щоб сказати, що ми підтримуємо Юлію Тимошенко. Ви – наш президент і верховний головнокомандувач», - сказав представник прикордонних військ Юрій Ганджала під час мітингу у смт Козова на Тернопільщині.  Юлія Тимошенко натомість подякувала військовим за довіру і пообіцяла, що як жінка на посаді верховного головнокомандувача точно «ніколи і за жодних обставин не розглядатиме війну як прибутковий власний бізнес».  «Все інше, що належить робити справжньому головнокомандувачу, я робитиму! Робитиму з високою відповідальністю, честю і професійністю. Ми будемо жорстко працювати в рамках міжнародного  права. Не обіцяю, що дуже скоро, але мир в Україні буде досягнуто. І Крим так само буде повернутий Україні», - запевнила голова партії.

  Нагадаємо, вперше публічно військові заявили про свою підтримку Юлії Тимошенко під час урочистого з’їзду партії «Батьківщина», 22 січня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ