Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НАЗК внесло припис очільнику «Укрзалізниці»

  • Розсилка
  В.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов - НАЗК внесло припис очільнику «Укрзалізниці»
  В.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов

  «Укрзалізниця» не проводила оцінку корупційних ризиків

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло припис в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євгену Кравцову. 

  Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  «Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами проведеної позапланової перевірки дотримання вимог закону «Про запобігання корупції»  прийняло рішення про внесення припису в.о. голови правління публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», - йдеться в повідомленні.

  В прес-службі зазначають, що згідно з нормами вказаного закону, керівник, засновники (учасники) юридичної особи забезпечують регулярну оцінку корупційних ризиків у її діяльності і здійснюють відповідні антикорупційні заходи. Подібне положення прописане в антикорупційній програмі ПАТ «Укрзалізниця».

  Проте, оцінка корупційних ризиків за час дії антикорупційної програми ПАТ «Укрзалізниця» не проводилася, заявили в НАЗК.

  «До вказаного могло призвести, серед іншого, невведення окремої посади відповідно до вимог частини п’ятої статті 62 Закону особи, відповідальної за реалізацію антикорупційної програми (згідно із законом - Уповноважений),  та непризначення особи на цю посаду, яка б могла займатися виключно питаннями запобігання корупції в ПАТ «Укрзалізниця», - повідомили у прес-службі.

  Встановлено, що таку посаду введено лише 29 грудня 2017 року після попереднього направлення Національним агентством запитів щодо надання інформації з приводу призначення і звільнення відповідальної особи. 

  Вимога щодо вжиття заходів з метою призначення особи на посаду Уповноваженого також відображена у внесеному Національним агентством приписі.

  У січня припис від НАЗК отримав директор НАБУ Артем Ситник.

  Раніше голова Держкіно Пилип Іллєнко пообіцяв оскаржити у судовому порядку дії НАЗК, яке підозрює його у конфлікті інтересів через премію двоюрідної сестри.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ