рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сенцов візьме участь у Форумі вільної Росії

  • Розсилка
  <p>Олег Сенцов</p> - Сенцов візьме участь у Форумі вільної Росії

  Олег Сенцов

  Фото: YES 2019/ Валентин Ростовиков

  Сенцов напередодні прибув до Вільнюса і вже мав ряд зустрічей

  У суботу в Вільнюсі відкривається черговий дводенний Форум вільної Росії, в якому беруть участь відомі російські опозиціонери, правозахисники, а також активісти й експерти з України, США, Німеччини, Литви.

  Про це повідомляє Укрінформ.

  Восьмий Форум відкриється вітальним словом його керівника Гаррі Каспарова. Після чого розпочнеться перша панельна дискусія «Репресивні практики путінського режиму», в якій братиме участь український режисер Олег Сенцов. Він напередодні прибув до Вільнюса і вже мав ряд зустрічей, у тому числі з главою МЗС Литви Лінасом Лінкявічусом.

  На другій дискусійній секції «Чи настала в Росії «нова політична ера»?» учасники обговорять можливі нові стратегії російської опозиції. У цій дискусії братимуть участь російські діячі Євген Кисельов і Ілля Пономарьов, які мешкають в Україні.

  В останній дискусії першого дня Форум «Новий Мюнхен. Чи зіграла ставка Путіна на втому колективного Заходу?» візьме участь український журналіст Айдер Муждабаєв, який приїхав на Форум після річної відсутності.

  З-поміж сесій другого дня Восьмого Форуму вільної Росії особливий інтерес викликають три панельні дискусії: «Тридцятиріччя краху комуністичних режимів-сателітів у Східній Європі: розвилка десовєтизації», «Білорусь – Росія: перспективи і загрози інтеграції», «Кому допоможе Захід».

  Загалом у дні Форуму пройде 15 великих заходів, у тому числі дискусія на полях ФВР «Чи готовий Захід до проведення Міжнародного громадського трибуналу зі злочинів путінського режиму?», яку організовує ініціатор Трибуналу Ігор Яковенко; а також презентація книги відомого журналіста Дмитра Запольського «Путінбург», виданої британським видавництвом PVL Consulting Ltd.

  Варто зазначити, що у Вільнюс, як зазвичай, прибули з Москви співробітники пропагандистських російських телеканалів, але в приміщення, де працює Форум, їх не пропускають. Акредитацію на участь у роботі Форуму, яку запитують працівники Посольства РФ у Вільнюсі, також не видали.

  Нагадаємо, Сенцов похвалив главу МЗС Литви за почуття гумору і розуміння того, хто такий Путін.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ