рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Турчинов розповів про головну небезпеку для України

  • Розсилка
  «Для Кремля чинна влада – перехідний етап, під час якого має відбутися руйнація державних інститутів» – Турчинов - Турчинов розповів про головну небезпеку для України
  «Для Кремля чинна влада – перехідний етап, під час якого має відбутися руйнація державних інститутів» – Турчинов

  «За пасивної підтримки чинної влади проросійська п’ята колона, впливаючи на більшість інформаційних ресурсів, починає формувати внутрішню та зовнішню політику держави» – Турчинов

  Сценарій Кремля в Україні – руйнація результатів та світоглядного фундаменту, які заклав Майдан і Революція Гідності, дискредитація проєвропейської опозиції та розворот від європейського і євроатлантичного шляху нашої держави у бік РФ.

  Про це сказав керівник штабу «Європейської Солідарності» Олександр Турчинов в ефірі телеканалу «Еспресо».

  За його словами, за пасивної підтримки чинної влади проросійська п’ята колона, «впливаючи на більшість інформаційних ресурсів, починає формувати внутрішню та зовнішню політику держави».

  «Використовуючи керівництво країни, ОПЗЖ прагне домогтися ревізії здобутків Революції Гідності, намагаючись облити її брудом та дискредитувати. Саме тому вони витягують із нафталіну таких «фриків», як ексдепутат Партії регіонів Давид Жванія, який починає тиражувати російські міфи про «державний переворот» та вигадувати якісь просто неадекватні казки про свою роль у революції», – сказав Турчинов.

  Він зазначив, що на хвилі руйнації економіки, тотальної кризи, доведення до банкрутства оборонно-промислового комплексу, деморалізації армії та потужного інформаційно-пропагандистського впливу до влади намагаються прийти «рятівники» з ОПЗЖ, які розповідатимуть, що у разі дружби з Росією «буде економічне зростання, мир та спокій».

  «Для Кремля чинна влада – перехідний етап, під час якого має відбутися руйнація державних інститутів, щоб в умовах хаосу і катастрофи, до яких наближається країна, повернути на ключові державні посади п’яту колону колаборантів, які мають забезпечити повну капітуляцію України та її повернення до російської орбіти», – сказав Турчинов, резюмувавши, що це разом із військовою агресією РФ і є головною небезпекою для України та її майбутнього.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ