рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Законопроект президента про покарання за незаконне збагачення направлено у комітет Ради

  • Розсилка
  Законопроект президента про покарання за незаконне збагачення направлено у комітет Ради

  Законопроект розглядатиме профільний комітет парламенту

  Внесений президентом України Петром Порошенком до Верховної Ради законопроект щодо відповідальності за незаконне збагачення направлено на розгляд профільного комітету Верховної Ради.

  Про це повідомляється на сайті парламенту.

  «Направлено на розгляд комітету», - йдеться у статусі проходження законопроекту в Раді.

  Як відомо, 28 лютого президент України Петро Порошенко подав законопроект про передбачення невідворотність кримінального покарання за незаконне збагачення, в якому враховані усі зауваження суду.

  Нагадаємо, Конституційний суд України ухвалив рішення у справі за конституційним поданням 59 народних депутатів щодо відповідності Конституції (конституційності) статті 368-2 Кримінального кодексу. Цим рішенням Суд визнав такою, що не відповідає Конституції (є неконституційною), статтю 368-2 Кодексу.

  У свою чергу Національне антикорупційне бюро України вважає, що позбавлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, яке є наслідком рішення Конституційного суду, відкриває посадовцям можливості для зловживань.

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що рішення Конституційного суду щодо скасування статті 368-2 Кримінального кодексу про незаконне збагачення не є несподіванкою, ця норма не діяла, оскільки жоден високопосадовець не був притягнутий до відповідальності за три роки її існування, а президент Петро Порошенко має намір внести на розгляд парламенту новий законопроект з удосконаленою статтею. 

  Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко має намір подати до Верховної Ради новий проект закону щодо відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ