Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чиновники Офісу президента не мають ухилятися від е-декларування - депутат

  • Розсилка
  Іванна Климпуш-Цинцадзе нагадала, що всі представники Адміністрації президента Петра Порошенка проходили електронне декларування - Чиновники Офісу президента не мають ухилятися від е-декларування - депутат
  Іванна Климпуш-Цинцадзе нагадала, що всі представники Адміністрації президента Петра Порошенка проходили електронне декларування

  «Європейська Солідарність» має намір в першу чергу внести на розгляд новообраного парламенту законопроект про зміни до закону «Про запобігання корупції»

  Народні депутати від «Європейської Солідарності» мають намір в першу чергу внести на розгляд новообраного парламенту законопроект про зміни до закону «Про запобігання корупції».

  Про це під час брифінгу заявила віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, представник «Європейської Солідарності» Іванна Климпуш-Цинцадзе, йдеться на сторінці партії.  «Ми багато працювали і урядом, і цим складом парламенту над тим, щоб виконати всі вимоги для надання Україні безвізового режиму. Для нас є важливим дотримання всіх вимог, які ми вже впровадили в життя, які вже працюють. З огляду на це, ми вважаємо необхідним  першочергово розробити і внести законопроект, який буде передбачати зміни до закону «Про запобігання корупції». Оскільки ви бачите, що будь-якими способами представники команди президента Зеленського зараз намагаються вивести команду, яка працює безпосередньо в Офісі президента України з-під дії цього закону», – зазначила Климпуш-Цинцадзе.

  Депутат нагадала, що всі представники Адміністрації президента Петра Порошенка проходили електронне декларування.

  «Ми всі вважали і продовжуємо вважати, що це питання підзвітності, прозорості, відповідності європейським нормам, тому ніяке перейменування Адміністрації на Офіс Президента не мають спричиняти ухиляння від відповідальності з електронного декларування працівників Офісу Президента України. Я сподіваюся, що інші політичні сили в парламенті підтримують нашу ініціативу і проголосують за те, щоб всі державні службовці, на всіх високих, і політичних в тому числі, посадах продовжували декларувати свої статки так, як це передбачено нашими зобов’язаннями щодо надання Україні безвізового режиму», – наголосила Климпуш-Цинцадзе. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ