рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Партія Порошенка пропонує Забродського на посаду голови комітету з нацбезпеки та оборони

  • Розсилка
  Михайло Забродський має за плечима досвід захисту територіальної цілісності та оборони, підкреслила Геращенко - Партія Порошенка пропонує Забродського на посаду голови комітету з нацбезпеки та оборони
  Михайло Забродський має за плечима досвід захисту територіальної цілісності та оборони, підкреслила Геращенко

  Геращенко зауважила, що розподіл комітетів у Верховній Раді має відбуватись відповідно до професійних компетенцій та досвіду кандидатів

  Партія «Європейська Солідарність» наполягає на тому, що генерал-лейтенант Михайло Забродський має очолити комітет з національної безпеки і оборони у Верховній Раді дев’ятого скликання.

  Про це на пресконференції заявила перший заступник голови Верховної Ради, кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

  «Навряд в парламенті можна знайти більш фахову людину, ніж Михайло Забродський на голову комітету з національної безпеки та оборони, тому що це правда. Він має за плечима досвід захисту територіальної цілісності та оборони, стратегічне бачення питань національної безпеки і оборони держави, в нього хороша англійська, навчання за кордоном, чітке розуміння, що таке країни НАТО, і чітка відповідь на запитання, чи є в країн НАТО війська. Я переконана, що 400 новообраних депутатів можуть цього не знати», – наголосила Геращенко, яку цитує преслужба політсили.  Вона зауважила, що розподіл комітетів у Верховній Раді має відбуватись відповідно до професійних компетенцій та досвіду кандидатів.

  «Ми не прийшли боротися за портфелі. Наша команда є надзвичайно професійною. Досвід членів «Європейської Солідарності» може посилити комітети, які стосуються питань нацбезпеки та оборони, європейської інтеграції, прав людини, захисту ветеранів», – наголосила Геращенко.

  Вона заявила, що «Європейська Солідарність» закликає «Батьківщину» та «Голос» об’єднати зусилля та обговорити пропозиції по керівництву комітетів.

  «Ми звертаємося до колег по парламенту, які не входять до монобільшості – це партії «Батьківщина» та «Голос», з пропозицією скоординувати зусилля наших політичних сил для дотримання норми регламенту про пропорційне представництво і керівництво комітетами парламенту. Поки що ми не отримали відповідь, але чекаємо. Скоординувавши зусилля, ми зробимо більше для демократії і правильного функціонування Верховної Ради», – сказала Геращенко.

  На її думку, представники опозиції мають очолити комітети з питань регламенту та свободи слова – це забезпечить якісний контроль за більшістю партії «Слуга народу» в парламенті.

  «Опозиції мають бути передані комітет з регламенту та свободи слова, тим фракціям, які не належать до монобільшості. З цих позицій ми виходимо на консультації і вважаємо, що дуже правильно боротись не за портфелі та крісла, а за принципи організації роботи парламенту, адже не в прізвищах справа», – прокоментувала політик.

  Нагадаємо, урочисте засідання новообраної Ради відбудеться 29 серпня.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ