Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гройсман заявив, що Україні потрібен новий закон про столицю

  • Розсилка
  Надіюсь, що новий ефективний закон про столицю буде напрацьований новим парламентом і урядом - Гройсман - Гройсман заявив, що Україні потрібен новий закон про столицю
  Надіюсь, що новий ефективний закон про столицю буде напрацьований новим парламентом і урядом - Гройсман

  У новому Законі про столицю мають бути чітко розписані повноцінні повноваження міського голови та конкретизовано, що таке місцеве самоврядування, - прем'єр

  Прем’єрміністр України Володимир Гройсман заявив, Україні потрібен новий закон про столицю України. Про це він сказав на засіданні уряду, повідомляє «Главком».

  За словами Гройсмана, у новому законі про столицю мають бути чітко розписані повноцінні повноваження міського голови та конкретизовано, що таке місцеве самоврядування.  Також Гройсман вважає, що у документі мають бути відображені і повноваження державної влади щодо столиці.

  «І цей баланс має забезпечити новий закон про столицю. Парламент, що відходить, це питання чомусь не ухвалив. Надіюсь, що в рамках реформи децентралізації новий ефективний закон про столицю буде напрацьований новим парламентом і урядом», - зазначив прем’єр.

  Як повідомлялося, Гройсман проводить засідання Кабінету міністрів.

  Також речник прем'єра повідомив, що уряд Гройсмана не збирається звільняти Кличка.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ