рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кулеба привітав мусульман із закінченням священного Рамадану

  • Розсилка
  У дні Ораза-байрам прийнято вітати близьких, відвідувати могили, роздавати гроші бідним - Кулеба привітав мусульман із закінченням священного Рамадану
  У дні Ораза-байрам прийнято вітати близьких, відвідувати могили, роздавати гроші бідним

  Ораза-байрам (або Свято розговіння) є другим за значенням мусульманським святом після Курбан-байраму

  Міністр закордонних справ привітав мусульман України зі святом Ораза-байрам.

  Про це він написав у Twitter.

  «Вітаю мусульман України та усього світу з Ід аль-Фітр! Нехай це свято принесе мир, благополуччя і любов у ваші домівки. Бажаю усім послідовникам Ісламу радості, родинного затишку і добробуту!», — написав Кулеба.

  Ораза-байрам (або Свято розговіння) є другим за значенням мусульманським святом після Курбан-байраму, або Дня жертвопринесення.  Напередодні, в останній день Рамадану, мусульмани, за традицією, прибирали приміщення, купували новий одяг для всіх членів сім’ї, запасалися подарунками і набували необхідні до Свята розговіння.

  У дні Ораза-байрам прийнято вітати близьких, відвідувати могили, роздавати гроші бідним. Ті, хто не постив, передають до фонду мечеті спеціальну милостиню — закят. Він встановлений для людей забезпечених, у яких є заощадження.

  Відповідно до правил такі мусульмани повинні пожертвувати сорокову частину тих грошей, що не витратило на себе.

  Священний для мусульман місяць Рамадан в 2020 році припав на розпал пандемії коронавірусу: пост із забороною їсти у світлий час дня тривав з 24 квітня до 23 травня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ