У Міносвіти попередили про завершення навчального року дистанційно

У Міносвіти попередили про завершення навчального року дистанційно
У міністерстві інформують, що учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендують надіслати копії табелів чи свідоцтв електронною поштою

Табелі та свідоцтва про здобуття базової середньої освіти учням мають видати не пізніше 15 червня

У Міністерстві освіти та науки заявили, що через продовження карантину до 11 травня заклади освіти мають бути готові завершити навчальний рік у дистанційному форматі. Про це повідомляє Міносвіти.

Зазначається, що табелі та свідоцтва про здобуття базової середньої освіти учням мають видати не пізніше 15 червня.

У міністерстві інформують, що учням 1-8-х і 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендують надіслати копії табелів чи свідоцтв електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 навчального року.

Нагадаємо, також МОН закликало не проводити останні дзвоники та шкільні випускні.

Раніше Міносвіти вже скасувало державну підсумкову атестацію для 4 та 9 класів.

Крім того, у Міністерстві склали два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії у залежності від тривання карантину.

Якщо учні не зможуть повернутися за шкільні парти у червні, то МОН у липні, у серпні зможе провести і пробне, і основну сесію ЗНО.

Якщо ЗНО розпочнуть в середині серпня, то результати будуть в середині вересня.

До відома, Міністерство освіти пояснило учителям, як виставляти учням оцінки.

Також у МОН повідомляли, що до кінця карантину підсумкове оцінювання (тематичне, семестрове та річне) може здійснюватися віддалено, із використанням цифрових технологій для всіх учнів, включно з тими, що здобувають освіту за однією з індивідуальних форм.

 

 

 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів