Цього року атестації для учнів 4 та 9 класів не буде

Цього року атестації для учнів 4 та 9 класів не буде
Міносвіти скасовує ДПА у 2020 році 

Разом з тим Міносвіти не скасовує ЗНО для випускників шкіл

Цього року, у зв’язку з карантинними заходами, буде скасована державна підсумкова атестація для учнів четвертих та дев’ятих класів. Про це заявила у відеозверненні в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій

«Державна підсумкова атестація для учнів 4 та 9 класу буде скасована», — наголосила Мандзій.

За її словами, Міносвіти не скасовує ЗНО для випускників шкіл.

Раніше повідомлялося, що карантин може перенести ЗНО з травня на жовтень. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів виконувач обов’язків директора Українського Центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, подовження карантину означатиме автоматичне перенесення термінів проведення зовнішнього незалежного оцінювання. «Якщо терміни карантину подовжуються на один місяць, то ми відтерміновуємо всі свої заходи також на місяць… Якщо будуть зсунені терміни карантину, відповідно, будуть посунені і терміни реєстрації і на додаткову сесію. Тобто всі, хто зареєструвався на основну сесію пройдуть тестування не у зазначений період, а в інший період. Можливо, це буде червень, можливо, вересень, можливо, жовтень», - сказав він.

За словами Валерія Бойка, початок наступного навчального року 1 вересня нині також під питанням, його дата залежатиме від проведення ЗНО і вступної кампанії.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: